دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/07/19 استاندار اصفهان از یک عمر تلاش استاد نکویی زهرایی در جهت استقرار استقلال و آزادی تقدیر کرد
استاندار اصفهان از یک عمر تلاش استاد نکویی زهرایی در جهت استقرار استقلال و آزادی تقدیر کرد
دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم نکوداشت استاد نکویی زهرایی؛ از یک عمر تلاش استاد نکویی زهرایی در جهت استقرار انقلاب اسلامی و استقلال و آزادی تقدیر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم نکوداشت استاد نکویی زهرایی؛ از زحمات ایشان به پاس یک عمر تلاش در جهت انقلاب اسلامی؛ جمهوری اسلامی و استقرار استقلال و آزادی تقدیر کرد.
استاندار اصفهان از همه ی افرادی که در جهت نکوداشت افرادی که برکات بالایی را برای انقلاب داشتند، تلاش می کنند نیز تقدیر کرد و افزود: تیزبینی و فعالیت های استاد نکویی شهره خاص و عام است.
مهرعلیزاده با اشاره به سابقه ی ایشان در فرمانداری نجف آباد و استانداری کرمانشاه؛ اظهارداشت:در زمان استانداری ایشان در کرمانشاه عملیات منافقین نیز آغاز گردید و ایشان در آن زمان استانداری را محلی برای دفاع از کیان اسلام و ایران تبدیل کردند و به عنوان سنگ صبوری برای دیگر استانداران بودند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه ایشان همواه منصفانه قضاوت می کنند؛ افزود: در آن دوران آنچه در تحلیل، فهم و برنامه ی ذهن ایشان می گنجید؛ وزیر کشور نیز همان را عمل می کرد و دوران مشاور ایشان بر وزیر کشور وقت، یکی از بهترین دوره های ارتباطات استانداران بوده و همواره تصمیمات بر مبنای عقل و درایت بوده است.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه در زمان حال نیز؛ بنده در زمان وقوع مشکلات بزرگ از جمله افرادی که مشاوره می گیرم آقایان صلواتی و نکویی هستند؛ افزود: زندگی ساده ، ناب بودن و پاک بودن ایشان مشهود و مشهور همگان است و این علو طبع و بزرگی را به ایشان تبریک می گویم.

تعداد بازدید: 199
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal