دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/13 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان: یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری به رونق تولید کمک می کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان: یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری به رونق تولید کمک می کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اعلام اینکه 52 رسانه، رخدادهای یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری اصفهان را اطلاع رسانی می کنند، گفت: اصفهان شهر جهانی صنایع دستی است که می توان از این ظرفیت برای معرفی ظرفیت های جدید اقتصادی استفاده کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سید حسن قاضی عسگر در جلسه شورای گردشگردی استان، اظهار داشت: اقدامات مناسبی برای جذب سرمایه گذار، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری اصفهان انجام شده تا رونق تولید در این بخش شکل بگیرد.

وی ادامه داد:13 شهر خواهر خوانده اصفهان از سوی شهرداری برای حضور در این رویداد بزرگ دعوت شده اند و از کشورهای استرالیا، چین، عراق و مجارستان نیز شرکت های مرتبط با صنعت گردشگری برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اعلام اینکه 52 رسانه، رخدادهای یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری اصفهان را اطلاع رسانی می کنند، گفت: اصفهان شهر جهانی صنایع دستی است که می توان از این ظرفیت برای معرفی ظرفیت های جدید اقتصادی ستفاده کرد.

وی افزود: به منظور تشویق فعالان و تولیدکنندگان صنایع دستی پیش بینی شده تا 50 درصد تخفیف برای غرفه های نمایشگاهی در نظر گرفته شود البته دو سالن از نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان به فعالان صنعت گردشگری اختصاص می یابد. 

قاضی عسگر با اشاره به هزینه بر بودن برپایی نمایشگاها، خاطرنشان کرد: باید مدل مناسبی برای صنعت نمایشگاهی تعریف شود تا بتواند گردش مالی مناسبی داشته و هزینه های خود را تأمین کند و علاوه بر آن قابل ارزیابی و سنجش باشد.

گفتنی است یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری اصفهان 28 تا 31 خردادماه سال جاری برگزار شده و نشست های تخصصی مختلفی همچون حمل و نقل هوایی، روابط عمومی آنلاین، فرصت های مشترک خواهرخوانده ها برای این نمایشگاه پیش بینی شده است.

تعداد بازدید: 51
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal