دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/21 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان:مناطق سیل زده استان بازسازی می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان:مناطق سیل زده استان بازسازی می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: مناطق آسیب دیده از سیل فروردین ماه امسال با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان جهاد کشاورزی استان بازسازی می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مهندس حجت الله غلامی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اظهار داشت: این جلسه به منظور بررسی چگونگی بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل در استان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد اعتبارات مرتبط با بازسازی اماکن مسکونی آسیب دیده با اولویت مناطق خسارت دیده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، توزیع و عملیات بازسازی در اسرع وقت در شهرستان های فریدونشهر و سمیرم آغاز شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد: همچنین با توجه به ابلاغ تسهیلات بانکی برای خسارات در بخش کشاورزی هم سازمان جهاد کشاورزی استان موظف شد با تشکیل کارگروه های بازسازی در شهرستان ها نسبت به احیا و بازسازی قنوات و تأسیسات آسیب دیده از سیل اقدام کند.

لازم به ذکر است در اثر وقوع سیل فروردین ماه، 500 میلیارد ریال خسارت به راه ها، اماکن مسکونی و اراضی کشاورزی سطح استان وارد شد.

تعداد بازدید: 32
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal