دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/22 استاندار اصفهان:  انتخابات، بهار فعالیت فرمانداری  هاست
استاندار اصفهان: انتخابات، بهار فعالیت فرمانداری هاست
استاندار اصفهان گفت: انتخابات، بهار فعالیت فرمانداری هاست در همین راستا فرمانداران بایستی به منظور صیانت از آرا و برگزاری باشکوه انتخابات با ستاد انتخابات استان هماهنگی کامل داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در نشست گردهمایی فرمانداران استان در شهرستان کاشان- شهر قمصر اظهار داشت: باپیگیری های صورت گرفته می توان گفت که وزرا و مسئولان کشوری با مشکلات استان اصفهان آشنایی کامل دارند و باید مسائل مردم در چارچوب قانون و به صورت مشروع حل و فصل شود.
وی با اهمیت برشمردن حضور مردم در عرصه های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، افزود: متاسفانه اغلب مطالبات مردم مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه انباشت سالهای گذشته است که باید رفع این مشکلات در دستور کار مدیران قرار گیرد.
استاندار اصفهان تصریح کرد: هویت و بافت اصلی شهرهایی مثل قمصر، چادگان و فریدونشهر گردشگری و توریستی است اما ساخت و ساز های متعدد در این مناطق باعث شده باغات و جاذبه های طبیعی آن در معرض نابودی قرار گیرد.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری، اضافه کرد: بهار فعالیت فرمانداری ها، در انتخابات است که بایستی در همین راستا فرمانداران استان باید نهایت هماهنگی و همراهی را با ستاد انتخابات استان داشته باشند تا با وجود تضارب نظرات، استقلال آرا حفظ شود.
رضایی خاطر نشان کرد: بایستی کار و تلاش را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم تا در جهت ر ضای خدا و سیاست های کلی نظام و دولت تدبیر و امید مشکلات را رفع و رجوع کرد.
تعداد بازدید: 143
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal