دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/23 معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار اصفهان:طرح زیرگذر ورودی اصلی کاشان مورد بررسی قرار گرفت
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار اصفهان:طرح زیرگذر ورودی اصلی کاشان مورد بررسی قرار گرفت
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار اصفهان گفت: طرح زیرگذر ورودی اصلی کاشان یکی از طرح های مهم این شهرستان است که مبتنی بر طرح تفضیلی شهر ارائه شده بر همین اساس چگونگی اجرای آن در شورای ترافیک استان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حجت الله غلامی در جلسه شورای ترافیک استان که در شهرستان کاشان برگزار شد، اظهار داشت: یکی از پروژه های مهم کاشان زیرگذرمحور ورودی و اصلی شهر است که از میدان شهید منتظری شروع و به میدان ولی عصر(عج) در تقاطع شهید معمار این شهر به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد این پروژه توسط مشاوران مختلفی مورد بررسی قرار گرفته است اما به دلیل نبود اتفاق نظر ، مشاوران دیگر و کارشناسان خبره استان موظف شدند تا بار دیگر آن را مورد بررسی کارشناسی قرار داده و طرح نهایی را ارائه کنند.

به گفته وی این طرح از سوی مشاور با فرمول‌های ریاضی و نرم افزارهای ویژه ترافیکی تنظیم شده و آمارگیری‌های محلی صورت گرفته نیز در شورای ترافیک مطرح شد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار اصفهان یادآور شد: پس از توضیحات مشاور طرح در نشست امروز، دیدگاه‌های رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار کاشان و برخی اعضای اصلی شورای ترافیک استان مطرح شد که با توجه به آرا موافقان تلاش داریم تا به سوی کارشناسی پیش برویم تا با کارشناسی مجدد به جمع بندی نهایی و مطلوبی برسیم.

وی افزود: بر همین اساس قرار شد، مخالفان طرح هم دیدگاه‌های خود را در قالب پرسش به دبیرخانه شورای ترافیک استان اصفهان ارائه کنند تا مشاور در جلسه آینده شورای ترافیک استان آن را بررسی و گزارش دهد.

غلامی در ادامه به تشریح وضعیت پروژه های عمرانی  شهرستان کاشان پرداخت و گفت: در شرایط سخت رکود ساخت و سازها و با توجه کاهش شدید درآمد شهرداری‌ها، اقدام شهرداری کاشان برای اجرای این طرح جای تقدیر و تشکر دارد البته مطالعات اجرای این طرح مهم مبتنی بر طرح‌های فرادستی جامع و تفصیلی است.

گفتنی است در راستای تاکیدات استاندار اصفهان بررسی بخشی از طرح‌ها به شورای ترافیک شهرستان‌ها تفویض شده که بر این اساس کاشان امروز میزبان نشست شورای ترافیک استان اصفهان بود.

تعداد بازدید: 65
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal