دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/07/16 نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد:  با توجه به پیشنهاد استاندار اصفهان در خصوص ایجاد خانه های سالمند شیک و مدرن، آماده همکاری هستیم
نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد: با توجه به پیشنهاد استاندار اصفهان در خصوص ایجاد خانه های سالمند شیک و مدرن، آماده همکاری هستیم
نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد اظهار داشت: با توجه به پیشنهاد استاندار اصفهان از طرف مسئولان سازمان ملل متحد قول می دهم تا برای ایجاد خانه های سالمندان مدرن و جدید در اصفهان تلاش نمایم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، لیلا جودان، نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در دیدار با استاندار اصفهان اظهارداشت: اصفهان شهر زیبایی است و مقاط مثبت زیادی برای ایجاد شهر دوستدار سالمند در خود جای داده است به همین دلیل این شهر را انتخاب کرده ایم تا بتوانیم با همکاری مسئولان آن، شرایط مطلوب تری را برای زندگی سالمندان فراهم کنیم.

وی ادامه داد: احترام به سالمندان و اهمیت دادن و دوست داشتن آنها جزیی از حقوق این قشر از جامعه است که باید به آن توجه جدی داشته باشیم و آن را پاس بداریم.

نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد با اشاره به تغییر سبک زندگی در جوامع امروز، گفت: در شرایط فعلی، خانواده ها کمتر می توانند به سالمندان خود رسیدگی کنند لذا مراکز معتبر و مدرنی که بتواند نیازهای این افراد را در نهایت احترام برطرف کند، ضروری است.

جودان تاکید کرد: از طرف مسئولان سازمان ملل متحد قول می دهم تا برای ایجاد خانه های سالمندان مدرن و جدید در اصفهان تلاش نمایم و امیدوارم تا زمانی که به عنوان نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد درایران فعالیت دارم چنین مکان هایی در ایران ایجاد شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به روند افزایش تدریجی سالمند شدن جمعیت آماده هستیم تا زمینه ارتباط هرچه بیشتر با کشورهای مختلف دنیا را برای تبادل تجربه در خصوص رفاه سالمندان فراهم کنیم.

تعداد بازدید: 127
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal