دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/10/23 استاندار اصفهان در اولین حضور سرزده درجمع مردم شریف محله حصه شمالی، اعلام کرد: در راه خدمت بی منت به مردم خسته نخواهم شد/ تا حصول به نتیجه و برطرف شدن مشکلات از پیگیری دست بر نخواهم داشت
استاندار اصفهان در اولین حضور سرزده درجمع مردم شریف محله حصه شمالی، اعلام کرد: در راه خدمت بی منت به مردم خسته نخواهم شد/ تا حصول به نتیجه و برطرف شدن مشکلات از پیگیری دست بر نخواهم داشت
دکتر محسن مهرعلیزاده در اولین حضور سرزده خود به مناطق حاشیه نشین و محروم، تاکید نمود: مردم این منطقه و سایر مناطق استان مطمئن باشند اینجانب تا حصول به نتیجه و عملی شدن تمامی قول ها و برطرف شدن مشکلات، لحظه ای دست از پیگیری بر نخواهم داشت و در راه خدمت بی منت به مردم خسته نخواهم شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در اولین حضور سرزده خود به مناطق حاشیه نشین و محروم، در جمع مردم شریف محله حصه شمالی، در مسجد صاحب الزمان، اظهارداشت: خدا را سپاسگزارم که توفیق خدمت را به ما عطا نموده است و از اینکه مردم این محل با همه مشکلات و به عنوان افراد علاقمند به آینده کشور و دین و نماز در این مکان حضور یافتند، توفیق مضاعفی است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه مسجد، محل رجوع مردم و بررسی و رفع مشکلات آنان است، افزود: حضور در این محل به منظور اطلاع از اوضاع منطقه است و توفیقی حاصل گردید که از نزدیک مشکلات را بررسی نماییم.

مهرعلیزاده از شهردار جوان و فرمانده بسیج منطقه بعنوان بمب انرژی یاد کرد و افزود: اگر در هر محله مسئولانی با این ویژگی ها وجود داشته باشند، جمع ارزشمندی خواهیم داشت.

محسن مهرعلیزاده با اشاره به مشکلات این محله، اظهارداشت: بخش عمده این مشکلات به دلیل شکل گرفتن بی مطالعه ی این محل است و با توجه به اینکه مالکیت اراضی به صورت قولنامه می باشد، بر مشکلات اضافه کرده است و این نشان از مشکلات حواشی شهر و حاشیه نشینی است.

وی افزود: سیر مهاجرتها از روستاها به شهر که در استان اصفهان آمار بالاتری دارد، باعث شده است که این منطقه بی برنامه شکل بگیرد ولی یک واقعیت این است این جمعیت 7 هزار نفره که در این محل زندگی می کنند، حق زندگی دارند و باید بهداشت، آرام و معیشت مطلوب داشته باشند.

 استاندار اصفهان با اشاره به اینکه 120 نفر نخبه علمی و ورزشی در این محل زندگی می کنند، افزود: بایستی شرایط ارتقای علمی و ورزشی در این مناطق مهیا شود.

وی با بیان اینکه اهالی این محل باید خود از بعد رعایت هایی که باید صورت گیرد تلاش کنند، افزود: دولت و حاکمیت نیز باید با همه ی محدودیت ها، اولویت ها را برای حل مشکلات این منطقه قرار دهد.

مهرعلیزاده با بیان اینکه باید مسیرها و راه های این محل هرچه سریعتر وضعیت مطلوبی به خود بگیرد، اظهارداشت: باید در راستای تاسیس ورزشگاه، درمانگاه و ایجاد باجه بانک بررسی ها و اقدامات لازم صورت گیرد.

وی افزود: مدیر کل امور اجتماعی باید در جلسه ای با هیأت امنای محله ها، آنچه را که دولت می تواند کمک کند  و آنچه را هم که مردم می توانند انجام دهند اعلام نماید.

استاندار اصفهان با بیان اینکه برای ساخت پاسگاه در این محل یکسری اقدامات موقت و یک سری اقدامات دائمی باید صورت گیرد؛ افزود: باید مسائل مربوط به اسناد و وقف پیگیری شود.

مهرعلیزاده اظهارداشت: استاندار یک استان مسئولیت همه ی این مسائل را دارد و باید مشکلات برطرف شود و مردم این منطقه و سایر مناطق استان مطمئن باشند اینجانب تا حصول به نتیجه و عملی شدن تمامی قول ها و برطرف شدن مشکلات، لحظه ای دست از پیگیری بر نخواهم داشت و در راه خدمت بی منت به مردم خسته نخواهم شد.

استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: مدیریت استان وظیفه داردگره ها را از کار مردم باز نماید و باید مردم محل نیز همت نماید و تاجایی که امکان دارد در خصوص حفظ بهداشت و امنیت تلاش کنند و با همکاری شورای محل و هیئت امنا، شهردار و بسیج در راه حل مشکلات اقدام کرده چرا که همه ی مدیران مکلفند با همکاری مردم مشکلات را رفع نمایند.

تعداد بازدید: 272
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal